Ana Sayfa
Yarışma Takvimi
Yarışma Yönergesi
İletişim
Kaynaklar
Canlı Yayın
Fotoğraf Galerisi


Türkiye İş Bankası Minikler Satranç Şenliği Final Grubu Karşılaşmaları Başladı
100_0760

Türkiye İş Bankası Minikler Satranç Şenliği'nde sıra Final Grubu karşılaşmalarına geldi. 4 gündür güzel, eğlenceli ve bir o kadarda karşılaşmalara sahne olan gruplardan gelen 10'u bayan, 15'i genel kategoriden olmak üzere toplam 100 miniğin gün boyu  süren karşılaşmaları akşam yapılan ödül töreni ile sona erdi.

Eşlendirme & sonuç ve canlı yayın bölümlerinden turnuvayı takip edebilirsiniz

Şenlik sonunda her oyuncu madalya sevinci yaşayacak. Türkiye İş Bankası ve Türkiye Satranç Federasyonu şenlik boyunca tüm oyunculara başarılar diler. Tüm detaylar için yönergeyi inceleyiniz.
Turnuva Yönergesi

Kesinleşen Sporcu Listeleri

Mavi Genel           Beyaz Genel               Sarı Genel                 Kırmızı Genel       

Mavi Bayan          Beyaz Bayan               Sarı Bayan                Kırmızı Bayan

Yanlış Kayıtlar
 

100_0579100_0634100_0645
Türkiye İş Bankası Minikler Satranç Şenliği Sarı Grup karşılaşmaları ile devam ediyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren Türkiye İş Bankasının Küçük Çamlıca'daki tesislerini dolduran minikleri, bugün Türkiye İş Bankası'nın değerli Yönetim Kurulu Üyeleri, Federasyon başkanımız Ali Nihat YAZICI ve 2008 Avrupa 8 Yaş Altı Şampiyonu Denizcan TEMİZKAN ziyaret ettiler. Geleceğin şampiyonları Temizkan'ı alkışlayarak tebrik ettiler.


100_0651

Türkiye İş Bankası Minikler Satranç Şenliği Sarı Grup karşılaşmaları ile devam ediyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren Türkiye İş Bankasının Küçük Çamlıca'daki tesislerini dolduran minikler yarışmanın yanısıra gün boyu süren aktivitelere katılıyorlar. Türkiye İş Bankası animasyon ekibi her tur arasında miniklere doyumsuz dakikalar yaşatıyor.
100_0521
Türkiye İş Bankası Minikler Satranç Şenliği Mavi Grup karşılaşmaları ile başladı. Genel kategoride 77, bayan kategorisinde 41 olmak üzere 118 sporcu katılıyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren Türkiye İş Bankasının Küçük Çamlıca'daki tesislerini dolduran minikler yarışmanın yanısıra gün boyu süren aktivitelere katılıyorlar. Türkiye İş Bankası animasyon ekibi her tur arasında miniklere doyumsuz dakikalar yaşatıyor.

Eşlendirme & sonuç ve canlı yayın bölümlerinden turnuvayı takip edebilirsiniz


Imageİş Bankası’nın desteğiyle bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Türkiye İş Bankası Minikler Satranç Şenliği için geri sayım başladı. Minik satranç oyuncuları, 18-22 Haziran 2008 tarihleri arasında Türkiye İş Bankası Minikler Satranç Şenliğinde ustalıklarını gösteriyorlar.

İstanbul içinden ve dışından yaklaşık 600 minik oyuncunun yarışacağı şampiyona, İş Bankası Çamlıca Spor Tesisleri’nde gerçekleşecek. Beş gün sürecek şenlik boyunca, hem oyuncular hem de aileleri zorlu ama bir o kadar da keyifli bir rekabeti yaşarken eğlencenin de tadına varacaklar.

Satranç dolu sıcak tatil günleri; eğitici, eğlendirici ve kültürel etkinliklerle daha da renklenecek. Genç yaşta satranç sporuna gönül verenlerin katılımlarıyla gerçekleşecek olan şenlikte, İş Bankası ve Türkiye Satranç Federasyonu her hamlede oyunculara destek verirken, onların başarılarıyla gururlanmanın da hazzına varacaklar.
 
 Türkiye Satranç Federasyonu 2008